راهنما
1400/12/22
بزرگترین شهر ایالت نوادا

شهری که آن را به‌عنوان پایتخت سرگرمی جهان می‌شناسیم و معروف‌ترین شهر در ایالت نوادا و بیست و هشتمین شهر مشهور در تمام کشور آمریکاست.

شاید برای شما جالب باشد که نام این شهر در زبان اسپانیولی به معنی مراتع سبز می‌باشد ولی برخلاف نامش؛ در میان بیابان برهوت با خیابان‌هایی پهن و همچنین ساختمان‌ها و بخصوص هتل‌هایی شبیه‌سازی‌شده از معماری کلاسیک و تاریخی اما بسیار مدرن ساخته شده است.

لاس‌وگاس شهر نور و تفریح است، شهری که مردم برای فرار از روزمرگی و دغدغه های فکری به اونجا میایند. اما گذشته از کازینو های آن  که همیشه پر از جمعیت است، تفریحات و اماکن دیدنی دیگه ای هم در شهر  وجود دارد.

جاذبه‌های گردشگری این شهر بسیار متنوع‌اند و شما در هرجای آن باشید گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارید، مثل چرخ‌وفلک رولر که بزرگ‌ترین چرخ‌وفلک دنیاست، یا موزه عجیب نئون که پر از خاطرات تابلوهای نئون فراموش شده این شهر است. خیابان فریمونت که در آن هیچ‌وقت مفهوم خواب وجود ندارد! و در هر ساعتی غرق نور و روشنایی است. در این شهر حتی برج ایفل هم وجود دارد. کلیسای جامع فرشته نگهبان، موزه ایالتی و تاریخی جامعه نوادا و موزه تاریخ طبیعی لاس‌وگاس را هم نمی‌توان از یاد برد. این شهر با این که در دل بیابان ساخته شده، اما معروف‌ترین پارک‌های آبی را در خود جای‌داده مثل، آکواریوم شارک ریف ، پارک آبی وت اند وایل لاس وگاس و باغ مخفی زیگفرید و روی و پارک دلفین ها.

از طبیعت زیبای منطقه هم نباید غافل شد، دره سنگ سرخ و منطقه تفریحی "Springs Preserve" دو نقطه دیدنی در دل طبیعت وگاس است.

به جهت مجوزهای قانونی که برای اشکال بی‌شماری از سرگرمی بزرگسالان در این شهر صادر شده است به این شهر لقب «شهر گناه» را داده‌اند که آن را به مکانی محبوب برای مجلات، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و موزیک ویدئوها تبدیل کرده است.

منبع: سفرنامه‌ای به وگاس

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید!
magazine.katibeh
Katibeh_Magazine
Katibeh.Magazine
Katibeh Magazine
به اشتراک گذاری
برو به جدول