راهنما
1400/12/22
نوعی لباس شب زنانه

از انواع لباس های مجلسی زنانه و دخترانه است که قسمت بالای سینه آن باز می باشد و این طرح لباس از هر گونه بند و آستینی عاری می باشد و دوخت آن به صورتی است که روی سینه می نشیند و استایل خانم ها را جذاب تر می کند. لباس های دکلته در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند که بهتر است طرح و رنگ آن ها با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری انتخاب شود.

مدل دکلته کوتاه زنانه و دخترانه

لباس ها با یقه دکلته در انواع طرح های خطی صاف و ساده ، قلبی ، مخفی و دکلته با یقه هفت موجود می باشند که انتخاب هر یک از آن ها به فرم اندام و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در ادامه تصاویری از انواع طرح های دکلته کوتاه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

 طرح های دکلته کوتاه مخصوص خانم های شیک پوش

لباس های مجلسی دکلته در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند که طرح های کوتاه این لباس ها برای خانم ها با اندازه قد بلند و کوتاه و متوسط انتخابی مناسب هستند همچنین خانم های قد کوتاه یا قد بلند بهتر است از پوشیدن لباس های دکلته خیلی کوتاه خودداری نمایند زیرا فرم اندام ها با پوشیدن این لباس ها نامناسب به نظر می رسد.

لباس دکلته خطی صاف و ساده به صورتی طراحی شده است که روی طرفین سینه قرار می گیرد و حجم سینه ها را نیز در برمی گیرد این طرح یقه برای افرادی که دارای فرم اندام مستطیل شکل می باشند انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود همچنین این طرح یقه برای افراد با سینه های کوچک و گردن و بازوهای خوش ترکیب مناسب است. توجه داشته باشید که اگر شما لاغر هستید و سینه های کوچکی دارید بهتر است این طرح لباس ها را برای پوشیدن انتخاب کنید.

لباس دکلته قلبی در محدوده سینه به شکل قلب می باشد و این طرح یقه به دلبری نیز معروف است و برای خانم هایی که تمایل دارند لباس های مجلسی با یقه باز و جذاب را بپوشند مناسب می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید!
magazine.katibeh
Katibeh_Magazine
Katibeh.Magazine
Katibeh Magazine
به اشتراک گذاری
برو به جدول