راهنما
1400/12/26
فیلمی به کارگردانی جاستین دک نویسنده آمریکایی

یک فیلم ترسناک ماوراء طبیعی آمریکایی به کارگردانی و نویسندگی جاستین دک است. الیزابت لیل، جردن کالووی، تالیثا بیتمن، تچینا آرنولد و ان وینترز بازیگران این فیلم

هستند. این فیلم ماجرای افرادی را که سعی در زنده ماندن از یک اپلیکیشن تلفن همراه مرگبار که زمان مرگ کاربرانش را به آنها می‌گوید روایت می‌کند. این فیلم در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ در آمریکای شمالی توسط اس تی ایکس اینترتیمنت اکران شد.

شمارش معکوس تاکنون بیش از ۴۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است؛ درحالی‌که بودجه ساخت آن ۶٫۵ میلیون دلار می‌باشد.

داستان

در یک مهمانی کورتنی توسط دوستانش متقاعد شده‌است تا یک اپلیکیشن به نام شمارش معکوس را بارگیری کند، اپلیکیشنی که به ظاهر پیش‌بینی می‌کند مدت زمان کاربر برای زندگی چقدر است. اپلیکیشن برای کورتنی نشان می‌دهد که تنها سه ساعت برای زندگی فرصت دارد. او پس از اجتناب از سوار شدن به اتومبیل دوست مستش ایوان پیامی مبنی بر نقض توافقنامه کاربران از طرف اپلیکیشن دریافت می‌کند. او با بازگشت به خانه توسط یک موجود عجیب مورد حمله قرار می‌گیرد و با رسیدن شمارش معکوس به صفر کشته می‌شود.

 بازیگران

•           الیزابت لیل در نقش کوئین هریس

•           جردن کالووی در نقش مت منرو

•           تالیثا بیتمن در نقش جردن هریس

•           تچینا آرنولد در نقش پرستار امی

•           ان وینترز در نقش کورتنی

واقیت فیلم

اپلیکیشن موجود در این فیلم در واقع یک نرم افزار واقعی متعلق به یک استودیوی فیلمبرداری است که برای تبلیغ فیلم مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین وقتی برنامه "قربانی" را از زمان مرگ خود مطلع می کند، صدای جیغی شنیده می شود که درواقع از بازی سرنوشت محصول شرکت بانجی برگرفته شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید!
magazine.katibeh
Katibeh_Magazine
Katibeh.Magazine
Katibeh Magazine
به اشتراک گذاری
برو به جدول