راهنما
1401/02/08
واحد پول تایلند

پس از انتخاب "کوبکارن واتاناورانگ‌کول" به عنوان نخستین وزیر گردشگری زن در تایلند، وی وعده داد صنعت فحشای این کشور را تعطیل کند.بر این اساس، کوبکارن اعلام کرد: بسیاری از خانه‌های فحشا و مکان‌های رقص با میله را تعطیل خواهیم کرد. وی افزود: آینده صنعت گردشگری باید براساس زیبایی‌ها و سواحل تایلند باشد نه شهرت این کشور برای مراکز فحشا. بر طبق اعلام منابع رسمی در سال ۲۰۱۴، نزدیک به ۱۲۴ هزار نفر در صنعت فحشای تایلند مشغول به کار هستند. فاحشه‌ها در تایلند به طور متوسط در شبانه روز ۱۴۳ دلار چیزی حدود ۴۲۵ بات تایلندی درآمد کسب می‌کنند.

با این وجود، کسانی که در صنعت فحشای تایلند مشغول به کار هستند با اعتراض به سرکوب‌ها معتقدند این اقدامات باعث آسیب به اقتصاد محلی و بیکاری هزاران نفر می‌شود. بیشتر تایلندی‌ها بودایی و دارای ارزش‌های سنتی هستند؛ با این وجود، این کشور یکی از بزرگترین صنعت‌های جنسی جهان را داراست. هر ساله انبوهی از گردشگران برای بهره‌مندی از مراکز فحشا و پذیرایی در اتاق‌های ماساژ به بانکوک و دیگر شهرهای تایلند سفر می‌کنند. با این وجود، وزیر زن گردشگری تایلند از برنامه خود برای از بین بردن صنعت فحشای این کشور خبر داده است.

کوبکارن می‌گوید: گردشگران برای انجام چنین کارهایی (فحشا) به تایلند نمی‌آیند. آنها برای زیبایی‌های فرهنگی ما به کشورمان سفر می‌کنند. ما می‌خواهیم که تایلند کشوری با صنعت گردشگری با کیفیت باشد. ما خواهان از بین رفتن صنعت فحشا در تایلند هستیم. 
 

www.JADVALKATIBEH.com ............................................. Instageram: Magazine.Katibeh ................................................. YouTube: Katibeh Magazine

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید!
magazine.katibeh
Katibeh_Magazine
Katibeh.Magazine
Katibeh Magazine
به اشتراک گذاری
برو به جدول