راهنما
1401/02/25
ملکه زیبایی و هنرپیشه هندی که در سال ۲۰۱۶ رتبه دوم ملکه زیبایی را کسب کرده

لوپامودرا راوت یک مدل هندی، ملکه زیبایی و بازیگر اهل ماهاراشترا است. راوت نماینده هند در مراسم  Miss United Continents در سال ۲۰۱۶ بود که در آن مقام دوم را به دست آورد. وی همچنین در این جشنواره عنوان «بهترین لباس ملی» را برای هند دریافت کرد. در سال ۲۰۱۶، او در Bigg Boss 10 Colors TV شرکت کرد و در آنجا نفر دوم شد.

راوت مهندس برق است. وی در سال ۲۰۱۴ مدرک مهندسی برق خود را از دانشگاه مهندسی G. H. Raisoni College of Engineering Nagpur دریافت کرد.

راوت در سال ۲۰۱۳ در Femina Miss India Goa شرکت کرد و در آنجا به عنوان 1st Runner Up به پایان رسید. این یک ورود مستقیم به او داد تا در Femina Miss India ۲۰۱۳، جایی که او یک فینالیست بود شرکت کند. او سپس در Femina Miss India ۲۰۱۴ شرکت کرد و در آن زیرنویس "Miss Body Beautiful" را بدست آورد و آن را به صدر ۵ رساند. در همان سال، او در مسابقات Miss Diva ۲۰۱۴ شرکت کرد و آن را به عنوان یک فینالیست در صدر ۷ قرار داد. در سال ۲۰۱۶، او توسط برگزارکنندگان Femina انتخاب شد تا در بخش Miss Miss قاره‌ها به رقابت بپردازد. راوت به عنوان دومین دونده در Miss United قاره ۲۰۱۶ که در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۶ در گویاویل، اکوادور اتفاق افتاد، تاج گذاری شد.

  • تلویزیون

در سال ۲۰۱۶، رات در Bigg Boss 10 در Colors TV به عنوان یک شرکت کننده در مسابقات مشهور شرکت کرد و به عنوان دومین مسابقه برتر ظاهر شد. در سال ۲۰۱۷، راوت در Fear Factor: Khatron Ke Khiladi 8 شرکت کرد و به عنوان نیمه نهایی به پایان رسید.

  • فیلم‌ها

راوت اولین فیلمش را با Blood Story ، یک هیجان انگیز روانشناختی آغاز خواهد کرد. 

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید!
magazine.katibeh
Katibeh_Magazine
Katibeh.Magazine
Katibeh Magazine
به اشتراک گذاری
برو به جدول