راهنما
1401/03/17
بخشی از نام مجموعه نمايشی آمریکایی

سریع و خشمگین (Fast & Furious) این سری فیلم در سری فیلم‌های سرقت رده‌بندی می‌شود و تا کنون ۱۰ فیلم از این سری فیلم‌ها به نام‌های سریع و خشمگین، ۲ سریع و ۲ خشمگین، سریع و خشمگین: توکیو دریفت، سریع و خشمگین ۴، سریع ۵، سریع و خشمگین ۶، خشمگین ۷، سرنوشت خشمگین ،سریع و خشمگین ۹ و اسپین آف سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو ساخته شده‌است.

پل ویلیام واکر چهارم ( Paul William Walker IV، زاده ۱۲ سپتامبر ۱۹۷۳ – درگذشته ۳۰ نوامبر ۲۰۱۳) یک بازیگر آمریکایی بود. وی بیشتر به خاطر حضور در سری فیلم‌های سریع و خشمگین مشهور بود.

واکر فعالیت خود را به عنوان بازیگر کودک در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ آغاز کرد و در اوایل دهه ۱۹۹۰ پس از حضور در سریال آبکی تلویزیونی «جوان و بی‌قرار» به رسمیت شناخته شد. وی پس از بازی در فیلم سریع و خشن، برای بازی در فیلم‌های She's All That و Varsity Blues (هر دو ۱۹۹۹) مورد ستایش قرار گرفت.

واکر در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۳ در ۴۰ سالگی به عنوان سرنشین در یک تصادف با یک اتومبیل در کنار دوست و راننده خود راجر روداس که تصور می‌شود ناشی از تصادف با یک لوله گاز بود، درگذشت. پدر و دختر واکر دادخواست‌های جداگانه را علیه پورشه تنظیم کردند که منجر به پرداخت غرامت شد. در زمان مرگ، واکر فیلمبرداری سریع و خشن ۷ را به پایان نرسانده بود، که پس از بازنویسی و استفاده از بدل‌هایی، از جمله برادرانش کودی و کالب، به جای واکر تکمیل شد. آهنگ "See You Again" از ویز خلیفه و چارلی پوث برای موسیقی متن فیلم به عنوان ادای احترام به واکر سفارش داده شد.

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید!
magazine.katibeh
Katibeh_Magazine
Katibeh.Magazine
Katibeh Magazine
به اشتراک گذاری
برو به جدول